Tulipántoss Creative Commons License 2020.11.21 0 2 13374

Véletlenül csöppentem a Life tv Vacsorakirály c.  műsorába.

( Azt hittem van fóruma, de tévedtem és tévelygések közepette találtam ide. :)


Elnézve a műsort, megláttam Schmuck  Andort és magától megállt a távirányító a kezemben!

Először nem értettem, hogy mi folyik a hosszú tárgyalóasztalnál vacsoracsata, vagy hal a tortán c. műsor helyett?!

Nem értettem a megjegyzéseket, az egy pontos szavazást, a telefonálgatást, az ételek érkezését. Először azt hittem a jósnő főz titokban. :DDD Nem igazán láttam konyhát sem.

Láttam viszont egy fiatal hölgyet, akivel pucoltatta Schmuck Andor a répáját. Sajnos nem tetszett a fiatal leányka szája! Nagyon duzzadt volt a felső ajka, szinte fehérített. Ha ezt már én is észreveszem, akkor ott baj van, vagy van valami bibi!

 

Nem értettem a végén sem S.Andor koncepcióját  Ő akart lenni vajon Vito Corleone  vagy csak a Keresztapa  fílinget akarta hozni, fene se tudja?!  

Érdekes lehet ez műsor, majd a jövő héten is bele-bele nézegetek  hátha rájövök a csízióra? Vagy nem!

De ez az Andor is, de főleg a vendégei jobban jártak volna ha egy étterembe vezérli őket, bizonyára meg tudta volna szervezni?! Akár ide is  a Katlanba!  De akkor javasoltam volna neki, hogy kerülővel érkezzen a Medvefarm felől, hátha megijedtek volna a medvék a kis asszonykája szájától, vagy elszaladtak volna előle a málnásba.......................