Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.09.06 0 0 58
engem az AP csökkentő kiegészítés érdekelne igazán, az talán jól jönne :)

nem mindenre tudok válaszolni
1. a fehér célkereszt a sima célzást jelenti X AP-val, ha a jobb klikkel elkezded növelni +4 AP után besárgul, ez jelenti azt, hogy a merced a lehető legjobban céloz (aimed shot),a tudásához és a körülményekhez képest, ezzel legvalószínűbb a találat, nekem a 98 céllövésel rendelkező mercem, 99%-kal fejbelődözgeti az embereket (már jelentős távolságból is), és általában ilyen aimed shotokat -sárga- eresztek el, szinte kizárólagosan
a kapás lövést csak közvetlen közelről érdemes elereszteni, de lehet hogy akkro sem sikerül, és az igazán kafa érzés :)

2. ezt csak angolul, én még nem találkoztam velük
THE MISSING SCIENTIST & THE ROBOT MERC

I found him in H7 (left to Cambria) or in E4 (just below San Mona), both Hill and Farm areas, or in the land to the east of Alma right above the sector where the Bloodcat lair is. That might be a random location but you might want to look there.
When you get there you have to open a drawer in the house and there will be a switch in there. Turning on the switch will open up the secret door to a room in the barn. Go in the barn and talk to the escaped scientist, who is working on the bot.
He'll say in order to activate the robot, you have to bring two items to him. A rifle and video camera. You can get a video camera in one shop of electronics or in the Museum of Balime. For a rifle, it should be the most powerful weapon you currently have right now 'cause once it's attached to the robot's body, it'll be the only weapon the robot'll ever use. It's permanent. So, choose wisely.
The robot is real good at taking out the bloodcats, with some backup from the rest of your guys he shouldn't be beat up to bad (it takes about 5 to 8 damage off for each hit from a bloodcat compared to the 20+ damage it would do to a merc).
(Pedig ezt a kapcsolós helyet már megleltem a Cambriai SAM site-hoz közel, de nem vettem észre hogy mit kapcsolt be/ki)

3. még nem voltam ott, de úgy tudom, hogy Balime-ben a királynő barátai élnek, tehát nem várható hogy túl hamar tudsz ott milíciát képezni, ha tudsz egyáltalán

4. Tixát már megjártam, szerintem ott nem lehet milíciát képezni, mivel csak egy börtön

5. ha jól tudom ő adja meg az Orta-i kutatókomplexum helyét, egyébként...le kell lőni? :)