Lipák István Creative Commons License 2020.11.18 -2 1 4684

Kedves Fórumozók,

az utóbb másfél évben - inkább talán tavaly novembertől - annyira durván elharapózott egyes nick nevek által beírt provokatív, bántó és nem fórum tag személyiségi jogait sértő bejegyzés, hogy bátorkodtam nyomozásba kezdeni, ki lehet az illető és merről, melyik tábor felől fúj a szél? Lehet, hogy sokan úgy vannak vele, miért is szóljunk arra, aki nem tudja elvinni a saját szemetjét a kukáig? Miért is kell itt nyomozni, mert nem szerettem volna, hogy folytatódjon tovább mások nyílt lejáratása itt a fórumon névtelenül. Sajnos moderáció nélkül eddig jutottunk, mert Majoros Tibor által az ügy a nagykátai bíróságon folytatódott. A bíróságon végül megegyezés tőrtént, melybe kérte Majoros úr, hogy a vele egyeztetett helyreigazítást tegyem nevemmel kőzzé, ismerjem el, hogy hibáztam amikor személyének tudtam be azokat a bejegyzéseket, amik időkőzben tőrőlve lettek - nekem ugyan elmentve megvannak - de nem tehetem kőzzé, azokat sem említhetem amik ugyan olvashatók még itt a fórumon mely nick nevek írták; elég, ha valaki elolvassa a 2019 november - decemberi bejegyzéseket.

Ígéretet tettem arra is, hogy nem írok a helyreigazítás után ide a fórumra.

Most pedig kommentár nélkül új bejegyzés lesz a helyreigazítás szó szerint, ahogy kérte Majoros úr.