Vargham Creative Commons License 2020.11.18 0 0 9816

attól még igaz, hogy nem fogadod el

Te nem fogadod el, hogy másoknak mások a szempontjai. Lehet, hogy X többet tud, de ha Y olcsóbb, akkor a többség azt fogja venni. Megköszönjük, ha elmondod, hogy X miben jobb, de ne szólj le senkit, ha utána is az olcsóbbat választja.

 

Ezen kéne elgondolkodnia mindenkinek.

Nem, nem KELL. Te felhívod a figyelmet rá. Aki szeretne, majd elgondolkodik.

 

Hogyan próbálják ki az új játékokat, demókat?

Azt próbálom ki, ami működik a rendszeremmel. A többi NEM érdekel. Nem munkáról van szó, hogy fontos vagy éppen kötelező legyen bármi is.

 

A GEOS működik joystickkal is, nem kell PS2 adapter.

:-D Tudom, hogy működik. Nekem kényelmetlen. Már megint meg akarod mondani, hogy mi nem kell nekem. Neked nem kell, nekem meg igen. :-P

 

A 2 MB RAM milyen?

https://www.hackup.net/2019/04/the-neoram-remix/ 2019 edition

 

> Mi használja a 0,5 MB feletti részt?

Van hozzá GEOS patch. Egyszer kipróbáltam.

 

Az SD2IEC-hez nem a semmiből termett a lakásodban minden alkatrész, valamikor meg kellett venned.

Termett. ;-) Ez a szakmám, vannak maradék alkatrészek, termékminták a különböző projektekből.

 

Nem macera a ROM égetés

De. Nekem az.

Ráadásul a legtöbb embernek nincs EEPROM égetője, viszont le tud tölteni bármit a netről és rá tudja menteni egy SD kártyára.

 

Erre még a magnó is megfelelő, de a valódi 1541 pláne EGY lemezzel.

Magnóval nem szivatom magam. És lemezzel sem, pedig van egy 1541-II. Egyszer kipróbáltam, működik. Ennyi.

Tisztelem a tapasztalatodat és a tudásodat, hiányoznál a fórumból. De baromira zavaró, hogy mindenkinek meg akarod mondani, hogy mi lenne neki a legjobb. Leszólod mások gyűjteményét, eszközeit, használati szokásait. Ez egy hobbi, szórakozni járnánk ide. Nem szeretném, ha eluralkodna a rossz hangulat. Bőven elég ha elmeséled, hogy te hogy csinálod. Szívesen olvassuk. Aki akarja, az pedig követhet. ;-)

Előzmény: Törölt nick (9811)