Törölt nick Creative Commons License 1999.09.05 0 0 5
Kedves vektor!
Igazán ne várd, hogy mások pontosan megismerjenek téged, és a te számodra érthetően tálaljanak elő mindent. Én igyekeztem rövid lenni. És tömör. Azt hiszem sikerült.
Főleg ne várd ezt a "hivatásosoktól". Én tudod, hogyan lettem keresztény? ÉN MAGAM elkezdtem olvasni a Bibliát. És magam próbáltam megérteni. És sikerült. Ez nem azt jelenti, hogy teljesen máshogy értem, mint mások. Sőt, másoktól is tanultam és tanulok. De mindent meggondolok. De mások véleményére is adok.
Én igaznak tartom a Bibliát pl. Vagy pontosítok: igaznak tartom Jézus beszédeit, az apostolokét, a prófétákét.
Én utánajártam és járok mindennek, amelyeket fontosnak ítélek. Legalábbis igyekszem.

Ha Isten képes pokolra küldeni téged, akkor bizony nem szeret téged. Ezt jól látod. De még nem vagy a pokolban. Most még szól neked az üzenet: változz meg és legyél olyan mint Jézus.
Milyen Jézus? Nem feltétlen olyan, mint a mai követői. Sőt, lehet, hogy amit te rossznak látsz a mai követőiben... azt jól látod, abban igazad van. Néha a "kívülállók" jobban látnak bizonyos dolgokat.

Isten segítsen neked!