PRAETORIANUS Creative Commons License 1999.09.03 0 0 67
kEDVES KEKEC!
Igazd van , nem mindig észérvekkel oldok meg dolgokat, de ez nem baloldaliság, ez egyszerűen csak erő politika.
Ha ez itt sokaknak nem tetszik, akkor igazuk van.
De...
Ha olyan helyzetbe kerülnék( ami azért nem túl életszerű)
hogy nem tudnék egy ilyen Speaker tipusú ember mellet átvergödni, hanem hallgatnom kéne a hülye frázisait, bár hangsúlyozom hogy ez úgyse lehetne, mert az első két mondat után ott hagynám, akkor a nem működő észérvek helyett vérmérsékletemnél, alkatomnál fogva előbb -utóbb elütném.
Ez van, aki akar itéljen el.
Trianon. Erről nekem a Horthy újra temetés, a bokacsattogtató díszmagyarok, és más hasonlók jutnak az eszembe.
Ők balodaliak voltak?
Egyébként teszek a balodalra is , úgy ahogy van, csak az én arányérzékem
ebben a Trianon ügyben valahogy ezeket az urambátyám diszmagyarokat
hibáztatja.
Na ez elég Off volt...
Kosztolányiról meg nem tud más eszembe jutni mint egy idióta óvodás akinek el(próbálják) venni a homokozó lapátját.
Egyébként meg se pártag, se szimpatizáns nem vagyok, és 20 éves korom óta vállalkozó vagyok (most 33) és 18 embernek adok minden hónap fizetést
nem is keveset(ezt ha ,akarod, be is bizinyíthatom) , úgy hogy a ballib igen messze áll tőlem.
Ílyen szempontból úgy érzem, hogy eléggé párttatlanul látom a dolgokat, úgy hogy hidd el nekem, amikor este 8-kor hazaesek, és egy Kosztolányit kell néznem a Királyiban, hát sírógörcsöt kapok, hogy ezért fizetek adót, hogx ebből ilyen idióták fizetést kapjanak.
Ez vonatkozik Tocsikra, Boldvaira, meg az összes olyan politikusra akik
a " jogilag rendben volt" formulára hívatkoznak!
Uff, én beszéltem!