kaschka Creative Commons License 2020.11.14 0 0 81679

Szép estét kívánok !!

 

nincs nagy tömeg ! :-))

 

aranyosak ezek a kis manók !! azt hiszem az idén nem sok minden kell a Karácsonyhoz, örülünk talán ha a család összejöhet ! még az sem biztos, hangulat meg biztos nem lesz hozzá, nekem meg fogam se, már csak 4 van amit húzni kell, alsó négy elöl, az alsó két szemfog most úgy néz ki megmaradhat, kedden megyek meg az utána következő kedden, és vége a húzásoknak ! majd január vége felé kell mennem újra, addig be kell gyógyuljon teljesen az ínyem, most még tele van " kráterekkel " enni alig tudok, de ez nem is baj, legalább fogyok, elég szépen már a két hónap alatt mióta húzgálja a fogam 7 kg fogytam, január óta összesen 12 kg-t, most az a baj, hogy sok a vérnyomáscsökkentő gyógyszer, pedig már negyedelem az egyiket, a másikat nem lehet, így azt minden másnap veszem be, így is alacsony a vérnyomásom időnként, ma is pl. söpörni akartam, előtte még pakolgattam be a garázsba, hajlongtam lefelé, az elég is volt, be kellett jönnöm, hogy még beérjek a szobába , eldőltem, feküdtem egy darabig, aztán föltámolyogtam megmértem a vérnyomásom 106/60 és 60 volt a pulzusom is, úgy hogy söprés elmaradt

majd holnap, de nem veszek be semmi gyógyszert

kellene másik gyógyszert íratni, gyengébbet, de én most el nem megyek ezért, nem is lehetne, örülök, ha megtalálom, hogy írja meg a receptjeim, majd valahogy itthon én megoldom, gondolom

 

aztán ha kicsit begyógyulnak a sebek, úgyis fogok enni valami jobb kajákat, mert evvel a sok papival már a hócipőm tele van, azt mondják a szomszédok ínnyel is ragyogóan lehet enni , majd most kiderül

 

vigyázzatok magatokra amennyire lehet, puszi mindenkinek aki erre jár néha

a karácsonyi kaktuszaimról teszek föl képet

 

Előzmény: valimami (81678)