stempi Creative Commons License 1999.09.03 0 0 43
Kagakusha!
Szivembol szoltal, annak ellenere, hogy kolozsvari szuletesu vagyok. Ebben a topicban is (enyhen) osszecsaptak az ervek es ellenervek. Igaza van annak is aki a HTmagyarok tamogatasat partolja. Teljesen realis oldalrol tamadjatok ezt a partfogast, de ha mar elhangzottak olyan nyilatkozatok is, hogy:" tudnam mire elkolteni az adoba befizetett Ft-jaimat", kerdem en: Mo is kapott kulfoldrol tamogatasokat! Talan vissza kellett volna iranyitani ezeket, eggyutterzesbol, a fenti okokra hivatkozva? Dehogy! Orultunk az _ajandeknak_! Ha mar annyira fontos lett hirtelen par embernek az adoba befizetett penze alljon a sarkara es nemcsak azt kovetelje a VIP listasoktol, hogy nyilatkozzanak, hanem igenis legyen annyi ver a.. valahol, hogy mondassak le azt a sok tolvaj nepseget!
Amugy, mielott felborzolnam a kedelyeket, megegyszer hangsulyozom, hogy maximalisan egyetertek Kagakusha 1999.09.02 17:20-i hozzaszollasval. A hozzaszolasomat is ugy irtam, hogy ez volt az utolso reflekcio amit elolvastam. Tehat, ha valami olyasmit irtam, amin mar tul vagytok, elnezeseteket kerem!
Udvozlettel: stempi