tlaci
1998.06.08
|
|
0 0
39
|
És akkor megint jönnek a lepedőnyi Surányi hirdetések :-)
FIDESZ (Varga) sietett kijelenteni: Surányi marad (és az ő pénzpolitikája..). Ezt Torgyiék is lenyelik, csak a választóik nehezen..
Sorost valóban én hoztam szóba, de nem ő volt a lényeg, hanem a Dornbach maga. Soros embere és ennyi elég. Felőlem ő is lehet Szadi elnök, de erre írtam, hogy akkor akár direktben Soros úr. Sorosról annyit tudok, amennyit írtam, nem vizsgáltam a dolgait, hogyan is tudnám. Egyébként meg persze Magyar Bálint lesz, kit lehetne még ennyi év után odarakni? Annyian viselték már ezt a szerepet. És ha vele sem lesz meg a 8%? Akkor meg az emberek a hülyék!
|
|