Lehoczki Gabor Creative Commons License 1999.09.02 0 0 386
Cimbora!
Lehet, hogy van egy (?) nagy bűnöm, mégpedig az, hogy egész nap íróasztal mögött ülök? (Ez témy) Mondok valamit: van ennél sokkal több is: nem értek a TC-khez, ketyerékhez, abszolút nem ismerem a szakzsargont, műszakilag antitalentum vagyok, szinte egy szöget sem tudok befúrni a falba, de... Szeretem a vasutat, a mozdonyokat, és válaszaimban próbálok arra koncentrálni, hogy ne legyen benne rossz szándék. Lehet, hogy a múltkori ásványvizes választ félreértetted, de hidd el, nem a rossz szándék vezérelt. Válaszom - mármint M47 2000-re vonatkozó - csupán arra vonatkozott, hogy többek között a lev.listákon megjelenő információk (ledöglések, megbízhatatlanság, max. sebesség stb.) alapján a MÁV hogy építhet egy ilyen mozdonysorzatra? Ez a fórum arra van, hogy mindenki kifejtse véleményét: nyilván nagyon sokan nem értettek egyet azzal a mondatommal, illetve nem is értették, hogy mit akartam mondani, de több módja van a reagálásnak: az egyik, ahogy bagojj tette, a másik, ahogy Te. Van egy kis különbség...