tybycsoky1 Creative Commons License 2020.11.10 0 1 15267

Köszönöm a kérdést! Sajnos nem gyűjtök már TD-et, így mindenben csak arra hagyatkozhatom, amim van és arra, amit itt ajánlanak, ezzel sokat megspórolva nekem. Továbbá a klasszik érát csak 4-5 évente hallgatom meg, a csúcs lemezeit meg 10 évente. Mindent a maga idejében szénné hallgattam. Bennem él tovább, velem van, már nincs igényem kívülről megkapni... hülye egy dolog, elhiszem.... Így aztán a rossznak ítélt dolgokat pláne nem keresném, így véleményem sincs, sajnos. Amiről van, azt gyakran mondom. Pl. azt, hogy a TD a maga idejében igen béna volt hangmérnökileg de, amikor pár éve ezt már említettem, akkor kaptam eleget. Én megértem, hogy kísérleti volt a zene, hogy korabeli lehetőségek, a pillanat, az épp szobában lévő eszközpark, stb... de, hogy egy csodaszép ellenpéldát mondjak: a Jarre Oxygene minden techno szempontból csúcs lett már '76-ban... Ha meg a TD tompán, minőségtelenül, kicsit lötyögősen össze-visszára keverve akarta, hogy szóljon, hát lelkük rajta. Nekem meg megvan az ilyen hozzáállásról a véleményem.... Ja, nem szólva olyan minősíthetetlen dolgokról, amit még a 80-as évek végéig műveltek. Már említettem, de nem mennék bele. Ezt az ajánlott Pilots albumot meg fogom vizslatni és alkalomadtán jelzek. Köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (15266)