Törölt nick Creative Commons License 2020.11.09 -2 0 13465

Ne tegyél úgy, mintha nem tudnád miről beszélek. Bármiről írok, azonnal beköpsz engem a modiknak. Eddig az összes üzimet csak azért törölték, mert én írtam, ha bárki más írta volna, sosem törlik. Mindig van valaki, aki árulkodik a modiknak, mostanában te, a C64 games és a Plus4 topikokban is. Ugyanez van a topikokból, vagy az egész fórumról kitiltogatásommal, csak azért teszik ezt, mert én vagyok itt, bárki mást eltűrnének. Ez abból látszik, hogy soha senkit nem büntetett meg itt egyik modi sem 10+ év alatt, sosem tiltottak ki senkit se topikból, se az egész fórumról, mert az üzijeimre írt, amit töröltek. Olyan is csak néhányszor volt, hogy lánctörlés miatt az enyémekkel együtt mások üzijeit is törölték. Kezdettől fogva kettős mérce van velem szemben, ezt bárki láthatja. A fórumszabályzat olyan, hogy bármelyik üzire rá lehet mondani, hogy xy ok miatt valamibe ütközik, és törölhető. Érdekes hogy másoknál minden megengedett, bárki más sokmindent megtehet itt, amit érdekes módon nem látnak a modik, de ha én fontos dolgokat részletezek, akkor máris törlik. Az üzijeimben pont a lényeges dolgokra világítok rá, ami valamiért nem tetszik itt sok fórumozónak, meg a modiknak se, fáj az igazság. Folyt. a Plus4 topikban.

Előzmény: ergoGnomik (13464)