Landsmann_ Creative Commons License 2020.11.09 0 0 53075

Azt nem tudom, de lehetséges. Egyébként meglepően kicsi volt a forgalom a korábbiakhoz képest az M0-án, M1-en is. Külföldi rendszámú autók szinte eltűntek. Odafelé talán 1, visszafelé 2-3 román autószállítóval találkoztam. Az M1-en teljesen váégeztek az útfelújítással, vagy csak pihiznek? Mondjuk nem voltak kint táblák sem, korábban szombaton is dolgoztak. 6 hete még azt hiszem 2 helyen volt terelés. Az egyik közvetlenül az M0-ástól. Ja, aki nem figyelt, az könnyen megszívhatta, mert az M0-ás előtt is terelés volt. A szembejövő belső sávjára és a saját belső sávra volt terelve a forgalom. Az szívta meg, aki az M1-ről az M0-ra akart lekanyarodni, mert azt a belső sávból nem tudta megtenni, csak egyenesen lehetett tovább haladni. Volt ugyan kint tábla, csak éppen én sem láttam, mert éppen egy kamion mellett haladtam el hol  atábla volt. Így aztán csak a lekanyarodásnál kirakott táblát láttam. Visszanéztem a kamera felvételt és éppen egy pillanatra látszott a tábla, de annyi idő alatt lehetetlen elolvasni és értelmezni ami rajta van, ha nem tudja az ember, hogy miért van ott. Ösztönösen a külsőben mentem, mert felhajtáskor is már egyből a terelésen voltunk.  Most viszont egyik irányban sem volt terelés az M1-en. A 4-esen viszont tényleg több helyen is útjavítás folyt, mindegyiknél a Debrecen felé vezető oldalon. 

Előzmény: nyebojsza (53074)