tlaci Creative Commons License 1998.06.05 0 0 34
remenyfi, annyi a pontok értelme: nem tudjuk (tudhatjuk), ezért csak sejtéseink lehetnek. Egyébként bocs nem kívánok Sorossal foglalkozni, nem is nagyon érdekel, ezért nincs is sok információm, tényleg csak sejtéseim, de ezzel nem vagyok egyedül gondolom. Ha valaki többet tud, nyisson topicot neki, talán a nagyvilágból is jönnek infók. Két dolgot sejtek, de semmi bizonyíték: elég zavaros a jogi helyzet (sosem maga Soros természetes személy a szereplő, hanem mindenféle alapok, meg alapítványok, 2. amolyan világkormányt játszik, de legalábbis országok, népek életét tudja megkeseríteni. Innentől mások jönnek, nem érint a téma, sorry..