tlaci
1998.06.04
|
|
0 0
32
|
Madár, Soros úr most sem tévedett, ezt a szerepet, most egy FIDESZ nevű fantom párt fogja betölteni. Nekik is jutott elég fénymásoló.. Először úgy volt, hogy a Szadi helyett (az nem volt eléggé népies :-)), most a MaSzoP nélkül is, csak kontsruktívan ellenzékien hátulról támogatva. Viktor fogja tudni a dolgát. Még megbízást sem kapott, de már üzent - Surányi fix, legfeljebb kisebb balhét csapnak a fizetése körül. Emléxel még ilyenekre, hogy fridzsider szoci vita, meg ÉS - Kesudió "vita"? Ilyen álprobléma rakéták lesznek fellőve.
|
|