VV Creative Commons License 1999.08.31 0 0 842
látom, most én kapom a leszúrásokat... hehe. nem baj, rám is rámfér, és vérig is sértődtem!!!!!!!!! =:D-
MarK: nem is arra hivatkoztam, hogy a DM zenéjén nőttek fel. ez csak a bevezető mondat volt. hivatkozásnak az tényleg kevés...
a Shape-et tudjátok, hogy én is ( meg mint Human Nature, testületileg ) csípjük. különben ugye nem kértünk volna remixre engedélyt. bár erről már meséltem.
a Populart én is nagyon szeretem. én is örültem volna, ha MMék Popularral folytatják. de így sem rossz, csak sajnos egy másik nagyon jót vesztettünk vele.
morpet: dilettanizmus? hm... majd átgondolom. de azért ha elemezgetnénk a Neo zenéjét, sokszor nagyon meglepődnénk... egyébként nem hasonlítottuk a DM-hez. csak arról folyt a vita, hogy most akkor belefér-e a HDMFC keretei közé a NEO, vagy sem. de szerintem ha nem, akkor a NitzerEbb, a FLA sem és még jónéhány zenekar, akiket ott imádnak/imádunk.
hogy a Popular mennyire egyedi... háááát... a Bonanza egyedibb volt. a Popular album hallgatása közben igencsak DM érzésem volt, a hangokról nem is beszélve. a Lobog a léptem, vagy a koncertváltozatok már túlléptek ezen, de a studiofelvételek mindegyike erős DM utóérzést hozott számomra.
"És hogy min nőttek fel Milkáék azt hagyjuk, mert ilyen alapon a jelenlegi magyar hanglemezipar tekintélyes részét a Depeche Mode-hoz hasonlíthatnánk." ez nagyon durva mondat volt. nem ilyen alapon hasonlítgattunk. és a HappyGanget emlegetni már kész ciki volt ennek a mondatnak a végén. szerintem félremagyaráztad magad egy kicsit...
egyébként nem tudom, mitől nem jó, vagy elítélendő az, ha valakik azt, amit szeretnek, nem copy-paste módszerrel csinálják, hanem egyénivé teszik és modern stílusokkal próbálják érdekessé tenni. pláne, ha mindezt ízlésesen és igényesen...
de legyen igazatok...