Useless Creative Commons License 1999.08.31 0 0 833
Nem vagyok érzékeny, csak egyre nehezebben tudok veletek egy eszmei közösséget vállalni. Az egész a párkapcsolatos témával kezdődött. Én leírtam, hogy az én párkapcsolataim alakulásába igenis meghatározó szerepet játszik az, hogy milyen zenét hallgatok. Én - ellentétben a fórum íróival - olyan társra vágyom, aki maximális mértékben el tudja fogadni a "hülyeségeimet", (az öltözködésemet, a gondolkodásmódomat stb..). Mikor ezt leírtam, a fél fórum nekem esett, hogy milyen szűklátókorű vagyok, Zwozi még részvétet is nyílvánított a lelkivilágomnak. Én mindig olyan társra vágytam, aki külsőleg, és lelkileg is olyan, mint én. Nálam nem működik az "ellentétek vonzzák egymást". De hogy pont ebben a fórumban ne találjak megértésre, azon igencsak meglepődtem. Rájöttem, hogy veletek egyre nehezebben tudok egy eszmei közösséget vállalni. Gúnyolódás tárgya lett, hogy én még mindig bakancsban járok, és olyan képtelenséget is olvastam(Zwozi-tól), hogy a NEO zenéjének igenis van köze a Mode-hoz. Ha ezt többen is így gondoljátok, akkor arra csak azt tudom mondani, hogy én nem tartozom közétek.