Gyenyi Creative Commons License 2020.11.02 0 0 26290

 

"Győzelemről szó sem volt!"

Arról volt szó, hogy jók voltunk-e. Természetesen nem annyira, mint a VVV ellen, de akkor még te is azt mondtad, hogy minimum egyenrangúak voltunk. Nem tudom, kivel cserélsz össze, mert győzelemről én sem beszéltem, bár az tény, hogy több helyzetünk volt, mint nekik. Ők akkor kezdtek feléledni, amikor Ten Hag először lecserélte Klaassent és Nerest, majd a két középhátvédet. Erre persze te azt mondod, hogy jobban bírták erőnléttel, de ilyen cserék után az természetes. Persze azt is mondhatjuk, hogy kispadjuk erősebb, de az is természetes.

 

"Traore pedig kb. 6 méterről fejelhetett kapura "

Futtában, felugorva, háttal a kapunak. Úgy azért nem olyan könnyű irányítani a labdát. Azt semmiképpen nem lehet mondani, hogy nem volt köze a gólhoz. Ha Labyad lett volna ott helyette, biztos vagyok abban, hogy nem lett volna gól. De a két héttel ezelőtti, vagy akár a VVV elleni első kb. 20 percben játszó Traoreval sem lett volna. Talán Huntelaarral igen, ha ő is úgy mozdult volna a labdára, és több szerencséje van. Holnap újabb meccs után vitatkozhatunk azon, hogy jó-e Traore. :)

 

A többiben sem értünk egyet, de ilyen már volt. Ha mindenki, mindenben egyetértene, már megszűnt volna topikunk. :)

Előzmény: nj (26288)