nj Creative Commons License 2020.11.02 0 0 26289

Közben kijött az összefoglaló.

A 23. percben volt az egyik momentum, amikor mérges voltam a középső védőinkre, jelesül Blindre, mert ahogy visszavették mellette a labdát az elég ciki volt egy válogatott játékostól. De Schuursnak is volt egy jelenete, amikor simán elmentek mellette, csak az nem került bele az összefoglalóba (gondolom, nem lett belőle helyzet). A 47. percben meg elengedte az emberét, csak Onanán múlt, hogy nem lett belőle gól. Martinez is esett-kelt a gól előtt is, meg máskor is, Mazraoui meg időnként rosszul helyezkedett. Az egész védelem gyenge volt, na.

Traore pedig kb. 6 méterről fejelhetett kapura egy elég jó beadást, szerintem, az nagy helyzet volt. Szerencse, hogy végül Klaassen be is talált a támadásból, de a "gólpasszt" a kapufa adta.

Ami Promest és Ekkelenkampot illeti, nagy különbséget nem látok közöttük. Mindkettő kihagyott 2-2 helyzetet, aztán a végén Promes - Tadic gesztusának köszönhetően - belőtte a 11-est.