kovcsi Creative Commons License 1999.08.30 0 0 682
üdv mindenkinek!
teljesen új vagyok ebben a topikban, bár néha már beleolvasgattam. őszintén bevallom, az összes hozzászólást nem böngésztem végig az elejétől, de nagyjából úgy tűnik, hogy van néhány szakértő építkezés téren. Jómagam most vágom a lakásfelújítás-átépítés nagy fájába fejszémet nulla tapasztalattal, ezért is gondoltam, hogy bejelentkezek ide.. biztos vagyok benne, hogy sok hasznos dolog derül ki számomra, remélem még időben. szóval az alaphelyzet: vettem két egymás melletti (egyik lepusztultabb, mint a másik) egyszobás lakást egy 41-ben épült társasház földszintjén. a cél: egy másfélszobássá formálni a meglévő masszát. egy ismerős építőmestertől kértem segítséget és árajánlatot a teljes felújításra. egy részét meg is kaptam. hát, sejtettem, hogy nem lesz olcsó... mindent újra kell csinálni. új víz, gáz, fűtés, villany, falbontás, építés, vakolás stb. tisztára, mint egy építkezés, csak alapot nem kell ásni.
kicsit be vagyok szarva az egésztől. egyenlőre ennyit, ha lesz konkrét kérdésem, beírom ide. bízom lelki és szakmai támogatásotokban...