Védetttalizmán Creative Commons License 2020.11.01 0 1 29

Engedélyezni fogják neked hogy reinkarnálás után majd nagy király légy; én pedig támogatni foglak mindenki elött, hogy nagy uralkodó legyél. Rá fogsz jönni arra mit jelent az a magyarázat, amit cáfolásra állitottam Neked, de ne feledd hogy sok ilyen van vagyis igyis csak egy vagy, a sok közül... Buddhának ezeket valahogy le kell vernie mert csak igy tud feljogositó kitüntetést adni, de aki megkapja nyilván már látja mielött leirnám, a többieknek is van esélyük erre, vagy többre...

Mert csajnak sokkal nehezebb lenni, aki leirja a törvényt és tud ezekkel bánni, hát még arrol hogy szép legyen... tényleg nem létezik ilyen most, de ha sikeresen le tudom irni, vagyis megjelenik, akkor lehetséges lesz

Végülis igy megkaptad azt amit kértél, a párbeszéd lefuttatását, tehát ez tett téged királlyá mert a többiek is ezt gondolják rolad

Rá kell jönnöd a szabályra amit leirtam (csak eldobtam) igy a devák tudják, és visszaigazolják, ha az helyes (ez meg annak a feltétele hogy a királyságod, vagyis te jol müködjön, nemes és erkölcsös legyél)... van rá idöd amugy

én meg üdvözöllek

Előzmény: Védetttalizmán (28)