Védetttalizmán Creative Commons License 2020.11.01 0 1 15

nekem tetszik

program=én is motornak hivom, ez hozza létre az oceánt, amit könyvtárnak hivsz

könyvtár=intuició, ami mindig más és egy régi oceán alapján kerül kiszámitásra, igy lesz miliárdnál is több irás

Nekem ez forditva működik, a motor a hangsúlyos mert az teszi lehetővé az irást, tehát a motor sokkal ritkább, nehéz megkapni, Brahmának is van pl motorja, meg mindenki olyannak aki tud irni. Nekem nincs mesterem, saját magam is az ellenségem, tehát ezek nem motor és nem könyvtárak hanem az olyan hogy a motor megjeleniti a könyvtárat (ahogy te nevezed, mivel mindig más neve van! --> természet) igy minden jo lesz.

A csajnak megpróbáltam átadni a motort, de nem sikerült... ezért lemondtam róla, legalábbis egy időre

Motorbol is nagyon sok kell, hogy ilyen állapotban hirdetni tudj, csak igy tudod megfogni az anyagot és objektivvá változtatni, vagyis csak igy tudod megfogni az embereket. A nagyon sok motor egyesithető és leirható, mert egy motor is leirható, a könyvtár viszont nem leirható, még nekem sem hanem olyan mint az álomkép. 

Mi volt ez az álomkép akkor, ami mostmár nem az? hát látszott monroe, meg a tathagata is, akinek kedves a neve, gyöngyszeme van és tényleg olyan mint a lotusz szutrában, mert csak a tathagata képes előhivni egy ugyanilyen csajt aki igy látható lesz

Ez a tathagata belém van zúgva, sokmindennel jutalmaz de az életem nem változik meg, de én nem vagyok sem tathagata, sem csaj

tehát sikerült a kisérlet, de tudni kell hogy ilyen szép csaj nem létezik, mert nem sikerült átadni a lotusz szutrát, ezért nem sikerült a kisérlet és visszazuhan a porba, és pont ilyenekért nem leszek buddha ebben az életemben, vagyis ezt bármikor megtagadhatom

tehát ha nincs ilyen szép csaj, akkor lehetne szép csajként reinkarnálni, aki képes leirni a lotusz szutrát, és csajként majd rendbeteszi a dolgokat.. mert a csajok mindig gazdagok (akkoris ha nem) és egy ilyen vezekléssel szert tesz arra is hogy végtelen gazdagsága legyen, talán azzal majd enyhiteni tudja buddha végtelen szegénységét (ha hozzámegy)

vagy mittomén, bármi megtörténhet mert nincs alakja igy nem tudni hogyan és miként kapcsolódik a létrehozás az anyaghoz (pont ilyenekért lehet sokmindent irni)

...

Előzmény: hiper fizikus (3)