repcsepista Creative Commons License 2020.10.31 0 0 312

                  ...ufőnk fff...
            ... emp emp empatika empti?
             1.: Mivel gondoltál rám, ládd hozzám értél, a szoknyámhooo...erőt vontál el vagy mit adtál nekem...Na egy gondolkodo gond lát ha önnállóan, az egy ember, ha nem gondÖl? Nagyon rövid akarok lenni, sha megengedik a modik, akiket nem kritizálok, mert eddig jók voltak hozzám is sss...Jó az Isten csak jót ád...de félni...
             2.: A féleMÜnket mi hozzuk létra, ha Isten=Szeretet csak etet...azaz valóban fényben csak s fénnyel fény nyel vagy csak Él-Lét? -lát? Na először hogy a modik ezt megengedik hála hálla ne essék le az állkaptafája? -bocs, de nem tudok nem kretén lenni, ami van itt egy ollan, hogy a feleségem...na ténleg egy velem, de ő velem van, s sirjad ne nekem...hencegjééé...
            3.: Na én is szeretnék ládd te, egg gizs dumcsit azokkal, akik SZERETNÉNEK VELEM LENNI A GATYAMÁNÉ ATÁM, HOL A GATÁM...A GOLGOTÁN? Na fida, Vámpirok vannak, akik a vérbem élnek, s vérrel éllnek, s mig van hus és vér? -addig!!! Na tegnap amikor irtad hozzám az üzeneted? -ha lenne időnk, meg akik megengedik dik hogy én is csa csacsa hojjj...tehát amikor rám gondoltál...nincsak az hogy vak? -na aki fél, az az!!! -smondom, mindennkinek (nem Kinek mert hogy nem lehet midemkit csak szetni, dezerintem vagyunk ijjenek meg olyanok, de ezért valakit törÖltetni?) vagy 1 mnt a lubnak álma államfak meg alma?
          4.: Nehagarudjatok, ez az utolsó itt...fröcsköm, nyálam, de hogy vissza szól -szólhatok tok? -ami monduk ...zitt én is nagyons érdekelnek e puccos alien lányok? -cak pak? -pac pac pac... Ime a igazi KRUCZIFIX... egyetek a husom, husom, igyatok a vérem vérem vérebek? Na harmadnapra fel támadok, ami a mostani legujjabb kutatása a Vamapir kutattók...hogy a tüdőbajjal kapcslátos...
5.: Tehát bestia lények, sotthon a ciss falumba a lomba...lakadalom van a mi uccánkba... (Bivajboasznád) mi ezeket akik már a gyerekeket gyötrik xexullatiasan...engem is gyötörtek, s zerintem minden kis pcsöst...a nőket kihagyom!!! Na mi? -falusijak...nincsak nincs tabu? -szóval mi SZUKUMBRRR... MEG SZAKUMBRRR...xuku xuku xuku... FITELED, NEM EM -BŐR -ÖK? Na puccosok...s amit az Exorzist filmben, egy (szak) szukumbrrr szobrot hozott haza az egyiptológist...nicsak az nem csak szobor hane szopol... ami csak most...most elért engem is az a gondolátod? -nem, ami vak vak vak...
           6.: Nemcsak a hitiratok...ládd vannak a koránosok...fideljed mert a föfönak a 9 éves unkája szukum -bája babája?- ami ő lenne a szakumBáj? Ime a félelem, az izgat meg most xuxum -szakum fájadalom fokozása élvezetet ad...na a PUCCOS ALIEN -NONOKÁDÓK? Fiteljed mert monduk főleg züdamcsi...na de ezek a törbe nagybottal vagy olyan szakszippantyuk... nincsak nekem tegnap...a mellem meg a szemem...még az éjjel is be volt horpadva... ez valóság!!!
           7: Jez mindenKinek tanyulsággal jövök? -na lelépek.... valami borzalom...ha büntetnek, meg most kik giggazok akik törÖltetnek, mert félnek... na itt hogy féljed ezeket a kistörpe lényeket...Na Gyurink nekem hagyta volna a könyveket, de nemtudom hova rakni, ládd ha kiteszem a a a..csináltam faházakat ott elsárgulnak, meg az egerek szét rágják őket, ládd mindenütt ezek a kis törpe de nnnagyobb a botja, Isten nem ver bottal...meg momdom a szakumbbbb...ja láttok egy puccos nonokád nem unokád ...na ha érdekel hogy NEM KELL FÉLNI, nállam már csepegi...
          8.: Gyalázat ha valaki beszélni akarna velem, na megint, a modikat ...nem is kritázolm, mert még itt?- vagyok? Fitelem, az hogy TE GONDOLÁTODBAN VAGY, CSAK AZ VAGY, DEMOST MIT TUDZ ADDNI...Na nem irok csak ha...na had pocskondázzon azaz erdő közepin ázunk...Ha monmduk itt nem, a ti ati engedélyettekkel nyitok egy topiszkoztott ...titok=piszOk...tudom hogy törÖlni fogjátok áldás vagy Át ok, menj oda...jahhh...
     ...Maga maga?

Előzmény: emp (280)