levaieniko Creative Commons License 2020.10.31 0 5 4675

Kedves 'tököm televan'!

Eljutott hozzám a jóindulatú érdeklődése és meg kell mondjam, gondolkodtam rajta, hogy méltassam-e válaszra ezt az ostoba felvetést, miszerint a város központjában illegális, ahogy Ön fogalmazott, szabad kőműves páholy működik... Végül úgy döntöttem segítek informálódni Önnek, mert biztosan elszigetelten él, közösségi életét csak ez a platform jelenti és pont most próbál ezen változtatni, ezért a nagy érdeklődés. Nos, először is nyugodjon meg, tánciskolám több éve sikeresen működik és most kapaszkodjon meg, LEGÁLISAN, SZABÁLYOSAN! Képzelje, még iparűzési adót is fizetek.. a francba is... Aranyos volt, azt hiszem a harmadik megnyilvánulása, hogy jelentkezni szeretne, miután kapott néhány információ morzsát rólunk. Gondolom sejtette már, hogy mégis tartozik valakihez ez a fránya stúdió, menti ami menthető. Javaslom, ha talál egy újabb kikapcsolódási lehetőséget, amit szívesen kipróbálna, először ne hordja le mindenféle kőműves páholynak, hanem próbálja körüljárni a témát! Ha ezt tette volna jelen esetben is, megtudhatta volna, hogy évek óta fellépnek táncosaink óvodás kortól a kamaszokig, a helyi és környező települések rendezvényein, számos tehetséges tápiószelei gyermek hoz kiváló eredményeket országos bajnokságokról és muszáj megemlítenem, hiszen olyan büszke vagyok rá, még Európa Bajnoki címünk is van. 😊 Diplomás tánctanárként nincs szükségem semmiféle sunnyogásra, tánciskolám létét, a tehetséges tanítványaim eredményeit világgá kürtölném! De újságot sem olvas? Ott is szerepeltünk nem egyszer...nem? Hát jó. Tényleg jót tenne Önnek egy kis tánc. Vannak a környéken tanfolyamok felnőtteknek! 😉

Végezetül, az, hogy az ember nem tud valamiről, nem jelenti azt, hogy nem létezik, vagy illegális..miért negatívan áll hozzá egyből? A rosszindulat megbetegít, ezt nem szabad elfelejteni!

Azért az mindenképpen elgondolkodtató, hogy ilyen indulattal próbálja az infót megszerezni rólunk, de Ön még a nevét sem vállalja... 🤔

Ha máshogy döntene, egy bemutatkozást követően személyesen szívesen tájékoztatom a működésünkről, ha az itt leírtak nem lennének elegendőek. Fáradjon be hozzánk, amikor a csinos sárga gépjárművemet látja a stúdió előtt parkolni. 😁 Ó, a nyitvatartás... Na olyan nincs, mert nem vagyunk üzlet. 

Üdvözlettel: Lévai Enikő 

Előzmény: tököm televan (4638)