Hal Bregg Creative Commons License 1998.05.28 0 0 26
Kedves tlaci!
Ami igaz, igaz a "Soros itteni helytartója", stb. szövegeket sohasem értettem. Soros György a SAJÁT pénzén hozta létre az alapítványa(i)t, legjobb tudomásom szerint. (Tehát nem szedet be adót sem SGY sem a "helytartó".) Ebből logikusan következik, hogy (a saját pénzét) arra fordítja, amire akarja (a törvények adat lehetőségeken belül). Ha úgy gondolta, jó befektetés például magyar egyetemisták illetve (fiatal) tudósok külföldi tanulmányait (részben vagy egészben) finanszírozni, vagy (a "mélymagyar" önkormányzatok és kormány(ok) jóvoltából elszegényedett) könyvtáraknak könyveket küldenie, akkor ezért csak köszönettel tartozunk neki. Gondolom én, kis naív...