Pocak Creative Commons License 1998.05.27 0 0 17
Laci,

Szerintem profi politikusok kellenek a politikaba, es nem filozofusok. Vastag arcbor, csekelyebb felfogokepesseg. Nem lehet erzekenynek lenni, marpedig az intelligens ember erzekeny.
Szerintem az SZDSZ intelligens emberekbol all; amig be nem szereznek nehany "szineszt" (profi politikust), akik elmondjak amit kitalalnak es elviselik amit kapnak, addig nincs nagy eselyuk.
Megemlitenem meg az MDNP-t, nagyon szimpatikusak, nem ordibalnak, ertelmesek, el is fognak tunni, ha ki nem talalnak valamit.