Isten
1998.05.26
|
|
0 0
16
|
Azt gondolom, hogy a liberalizmus, mint önállóan reprezentálható eszme el fog tünni. Egyébként sem látom be, hogy az SzDSz mitől volt liberálisabb bármelyik pártnál. A jövő nyilvánvalóan a kétpólusú pártrendszeré. A jobboldalé, és a baloldalé. És úgy látszik megtalálták a pártok ebben a struktúrában a helyüket. A balközép van/lesz az MSzP, a szélsőball a Munkáspárt, a jobbközép a MPP, a szélsőjobb a MIÉP, és kifújt. Esetleg egy önálló agrárpárt megélhet, lásd kisgazdák, de torgyán eltűnésével ők is eltűnnek. A liberálisoknak ezen a két nagy erőn belül kell megtalálniuk a helyüket. Isten
|
|