jimy11 Creative Commons License 2020.10.19 -1 1 188315

Én ott voltam  a Sió meccsén, nagyon nagy a baj, már a meccs előtt is  beszélt  az elnök a szurkolókkal,a kemény mag  fehér trikót  húzott, egy hang sem volt a meccs kezdetén hang nélkül kivonultak,  a meccs végén visszajöttek, és kórusba  üvöltötték, HOL VAN A CSAPATUNK?  Kijött a tulajdonos és a kemény mag elé állt, elmondta  4 hónapot nem adott fizetést, mert nem edzettek rendesen van videó felvétele hogy edzésen  fekszenek, az  edzőt  kirúgja, a csapatnak  felajánlotta   ha megverik a Győrt, meg a Fradid vagyis kijutnak a BL-be akkor  kifizeti  az elmaradott pénz 40 %át ugyan is  ez a nagy  fizetés  csak a bajnoki címért járt volna a csapatból 6 idős, úgy mondta  kivénhed játékos  nem fogatta el, visszahívta a két kölcsönbe adott játékost és ha kell akkor  a inkább a 4 helyért harcol, és ott felajánlotta  hogy  bárkinek  átadja  a Klubot  ha  rak  bele  100milliókat mert ő rakott és nem  fizet ekkora  pénzeket  ilyen kézilabdáért, az edzőt mindenképpen  kirugja, a játékosok  ügyvédei  ostromolják  üzenetekkel vagyis  nézi a klubot  és  hétfőn lépni  fog, hozzáteszem ezt  nem suttogva  én a kijáratnál 40 métere tőle  tisztán hallottam az  biztos hogy  nagy  baj van,  a tábor  megértette és  halk tapsba kezdtek,  egy  megjegyzés  Pena  4 labdát  dobott ki  az oldalvonalon kivüre  ez  feltűnő volt, de  mivel ezt  nyíltan   és  hangosan   mondta  el  biztos nagy  a baj  Siófokon....

Előzmény: stevzay (188312)