enyje, prenotalis:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Szerintem Demszky lesz a befutó de sosem értettem mitől ojjan sikeres.
Vele nem lehet választást nyerni bár az SZDSZ-nek ez nem is sikerülhet
amíg annyi primitív indulatos/előítéletes ember szavaz Mo-n.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
A "primitiv, indulatos/eloiteletes" jelzok melle az egyertelmuseg erdekeben javasolnam a "bogatyas"-t is felvenni!
Egyebkent, most mar felesleges a bajusz es lehet raccsolni is. Bennunket, meg a
primitivebbjet sem sikerult atejteni az elmult negy ev soran.
A szemelyi javaslatok közé kéretik TGM is felvenni, neki is olyan szép a szakálla, meg aztán ellenzékben igazán tökös dolog újságosstandot borogatni...