prenotalis
1998.05.26
|
|
0 0
13
|
Bár én ebben a topicban outsider vagyok (1szer szavaztam a szadira : '94-ben, hogy "kontrolláljam" a szocikat) nekem továbbra is Kuntze a leximpatikusabb !!! Sajnálom, hogy elbukott, a reakciója alapján igazi profi és sokra hivatott ! Szerintem Demszky lesz a befutó de sosem értettem mitől ojjan sikeres. Vele nem lehet választást nyerni bár az SZDSZ-nek ez nem is sikerülhet amíg annyi primitív indulatos/előítéletes ember szavaz Mo-n. Sorry guys Ui.
Tölgyessy egy percember ! Várjatok 2-4 évet és megint visszavonul sértődötten-siránkozva társadalomkutatni a laborjába, ahol polgárokat állít elő kémcsőben.....
|
|