Szmuk Creative Commons License 2020.10.14 0 1 91793

Sziasztok!

Ide is be teszem, mert tudom hogy közületek sokan nem Facebook-oznak:

Akit érdekel a TET téma, akkor gyere itt a helyed.

Sziasztok!
Nyár közepén érdeklődés hiányában elmaradt a B.Lajos által szervezett TET-est.
Így hát megragadtam a lehetőséget, hogy egy kellemes őszi estére összeröffenünk-beszélgetünk fenn a mátrában egyet.

Helyszín:Hidegkúti Túristaház
https://www.google.hu/maps/place/Hidegkúti+Turistaház/@47.8849078,19.8002328,19z/data=!4m5!3m4!1s0x474043f391d5a215:0x5bcd9ef3156a024!8m2!3d47.8847165!4d19.7998557

Érkezés:14:30-tól.
(kérlek előbb ne gyertek!!!!, jobb ha nem látja a sok terepmotort, amikor átveszem a kulcsokat)

Útvonal:Kérlek szépen titeket hogy csak a megadott útirányból gyertek fel(később teszek fel róla képet). Akinek nem gyári a dobja, és van lehetősége rá, akkor tegye be DB killerét.
--rendszám nélküli motort nem szeretnék látni.--
SZEREtném jelezni, hogy aki érkezik kultúrált tempóba jöjjön Károlytárótól, illetve a nagy füves placcon nem csapatunk, ne is álljunk ide, szépen a ház elé. Rögtön jobbra.

Terep viszonyok: Sima endúrógumival járható(én kétszeméllyel megjártam esős-saras időben hajnal 3kor). Hidegkúti forrás előtti kereszteződésben lerakható a motor(ezután lefelé van egy lightos köves ereszkedő, semmi komoly.Másnap lesz itt izgi ha sok eső meg hó esik ;) Aki papírkutya, vagy csak szimplán utcai gumija van fenn jelenleg, itt fenn a táblánál le tudja tenni a motort. Kutya nem fog hozzányúlni, Szépen lezárod az információs táblánál.
Program: Este szalonnasütés, iszogatás szolídan és átbeszélni a TET nézeteket!
Na meg innivalót :D: pl: jóféle borok(fehér száraz), illetve Citromos Gössert szeretem :)

JA ÉS A LEGLÉNYegesebb!!!
Ha bárki megállít felfelé, ki ne ejtsd hogy TET-est-re jössz, hanem mondjuk egy céges csapatépítő tréningre vagy hivatalos!
Mindenki hozzon magával amit akar enni,sütni...stb.
hálózsák, alvós párna...stb.
Fenn nincs 220V, elektronokkal így készülj.
Van napelemes rendszer, de ez csak a világításra elég.
de ha nem süt akkor marad a viharlámpa

10 fő alatt anyagilag bukta(nekem akkor is ki kell fizetni ha csak 3-an leszünk.

2300ft/fő a részvétel díjja.
kérlek ide utaljatok:
Tóth Ákos
OTP Bank
11773456-00275026-00000000
akinek beérkezett az utalása, annak elfogadottnak tekintem a jelentkezését.

Kérdés esetén keressetek, írjatok.

Személyek, akik utaltak eddig:
Földi Tamás
Rácz Gábor

Üdv_Szmuki