fabian.richard94 Creative Commons License 2020.10.09 0 0 147

Tisztelt Zongorázni/Szintetizátorozni Tanulni Vágyók!

 

A nevem Fábián Richárd. Zenei pályafutásomat 6 éves koromban kezdtem. 10 évet tanultam zeneiskolában zongorán és szintetizátoron, majd jelentkeztem a Kőbányai Zenei Stúdió zongora szakára, ahol 2016-ban végeztem. Budapesten sok híres zongoraművész és tanár tanított, mint pl.: Halász János zongoraművész - a Charlie Band billentyűse, Esze Jenő zongoraművész - „ a zeneelmélet atyja” , Cseke Gábor zongoraművész - a Modern Art Orchestra zongoristája. Azóta több négy-ötcsillagos szállodában szolgáltattam vacsora alá zenét, vagy éppen színvonalas rendezvényeken szórakoztattam a közönséget. 2016. év végén tértem haza egy több hónapos hajóútról, ahol a zenélés során sok tudást, tapasztalatot szereztem. 2017, 2018, 2019, 2020 nyarán Monacoban, Európa egyik leghíresebb kávézójának teraszán, a Cofe De Paris-ban zongoráztam. 2019. év végén világ körüli körúton óceánjáró hajón billentyűztem hónapokig. Szeretettel várok minden kedves érdeklődőt, aki egy kis késztetést érez arra, hogy zongorázni vagy szintetizátorozni szeretne. Kezdőktől haladókig bárki jelentkezhet, hogy megtanulhassa pl.: a stílusokat (pl.: Cha-Cha, Rumba, Mambo, Samba, Bigin, Bossa-Nova, Ballada, Tango, Paso Doble, Funk, Swing, Jazz, Blues, Rock and roll, Boogie Woogie, Pop, Amerika örökzöldek, standerdek és társai), akár improvizálást vagy zenekari feldolgozást, klasszikus darabokat, kottaírást, zenei programok kezelését vagy akár elsajátítsa a különböző technikákat és még sok más egyebet. Mindezek mellé a zeneelmélet és a szolfézs megalapozása nélkülözhetetlen. Ha kedvet kaptál, akkor kérlek, jelentkezz! Elsősorban Budapest és környékéről várok érdeklődőket.

 

Budapesten XII. kerületben tartom az óráimat, igény szerint házhoz megyek megegyezés szerint.

 

Jelenlegi helyzetre való tekintettel igény szerint online órákat is tudok tartani a „Zoom” programmal.

 

Óradíj: 5000 Ft / 60 perc / fő
E-mail: fabian.richard94@gmail.com
Telefonszám: 06/30-499-1313