Hepci Creative Commons License 2020.10.08 0 0 81178

Pár napja az agrárminiszter pirtyogott valamit ezzel kapcsolatban, de az idióta kollégái lehurrogták.

Ma autós ügyintézésre indultam homeopátiás mennyiségű Szentesi csóka elfogyasztása után. A közeli utcában elém tolatott 3 méteren belül egy hatalmas Honda kamuterepjáróval egy szőke nő, aki ebbe az irányba nem is nézett, ráadásul maszk volt rajta. Valahogy megálltam, aztán nemzetközi jelekkel tudattam vele, hogy remélhetőleg a főtevékenység (a szop*s) lényegesen jobban megy. :)

Egyébként ha szándék lenne, meg lehetne ezt kulturáltan oldani, mégpedig pozitív diszkriminációval. Tehát aki soha nem okozott személyi sérüléssel járó balesetet és mást is alig (mondjuk minimum bónusz 8 kategóriában van a biztosítójánál és nincsenek feketepontjai a zsernyákoknál), az ihasson kb. kettő deci bort vagy azonos alkoholtartalmú bármit bármikor. Aki meg hetente töri az autót és számtalan büntetőpontja van a tányérsapkás tahóknál, az ne tehessen ilyet.

Baromi egyszerű lenne ellenőrizni és kivételesen nem a normálisakat büntetnék a faszfejek miatt, hanem pont fordítva.

Előzmény: BZoltan (81172)