NeniRoses Creative Commons License 2020.10.08 0 0 55785

Sziasztok! Most regisztráltam ide újra, több év kihagyás után. Volt egy csoda szép angol rózsakertem, amit javarészt saját szaporításból hoztam létre. Életem egyik legcsodálatosabb időszaka volt ez, reggel futás és az először látott legújabb virágok látványa, fotózása stb. Aki tudja mire gondolok nem kell magyarázni az érzést...sajnos úgy alakult az életem, hogy el kellett adnunk az egészet. Kb. 8 év kihagyás után ismét eljutottam a kis volt "birtokomra". Sajnos nem hozzáértő emberkék vették meg és a rózsák java-része eltűnt a kertből. De gyönyörűen gondozott kis udvar, csoda szép lakás és meleg vendégszeretetet fogadott. Igazi élmény volt számomra. No és persze kunyeráltam a maradék rózsákból hogy ismét szaporítsak, és ÚJRAKEZDTEM!. Hatalmas boldogság számomra és vele együtt született a gondolat is, hogy ismét ide jöjjek, rózsa imádó barátaim közé. Örülni, megosztani, segíteni...Remélem én is tudok majd segíteni másoknak a szaporításban vagy bármiben. Már készítettem egy kis "szaporító kertecskét", amiről majd feltöltöm a képeket később, ha megszerzem. Számomra ez a mennyország kapuja:-) Már itt ez elején egy kicsit merészebb leszek és szeretném feltenni a kérdést, hogy van-e itt olyan rózsabarát, akinek vannak angol rózsái és még nem metszette meg őket? Tudna-e juttatni nekem belőlük még a fagy előtt, természetesen a postaköltséget és a fáradozást is megfizetem. Tudom itt nem ez a lényeg, de tényleg csak idecsöppentem most és nem várok el semmit sem hálátlanul. Sajnos még rózsát nem tudok viszonzásul küldeni, de remélem hamarosan és is örömet tudok másoknak okozni. Kérem jelentkezzen, akinek erre van lehetősége és nem okoz neki gondot, postázni. Szépséges, rózsás napot mindenkinek!