lms Creative Commons License 1999.08.18 0 0 topiknyitó
A minap hallgattam a radioban a tu:do~sforum eloben cimu musorot, ahol a musorvezeto (talan Elek Laszlo) mellett mexolalt Verha's Pe'ter, Nyiro~ Andra's es meg valaki, elejtettem fel.

A resztvevok azt bizonygattak, hogy az internet-telefon (pontosabban IP-telefon), hat az valami csoda, a jovo zeneje, maga a kanaan. Tettek ezt bo haromnegyed oran keresztul.
Tudom, itt az Index lapjain lehetett volna elozetesen kerdeseket feltenni, de sajnos nincs idom egesz nap a halot bamulni igy lemaradtam. Most viszont szeretnem, ha meggyoznetek arrol, hogy az IP telefon jobb mint a hagyomanyos, kapcsolt vonali telefon. Tenyleg. En ugyanis nem nagyon latom az igazan meggyozo, hosszu tavu elonyeit (ez a radiomusorbol is kitunt, ahol a lelkes elso harmadot kovetoen egyre inkabb nem tudtak mirol beszelgetni az egybegyultek). A meggyozes nem lesz konnyu, mert igyekszem majd technikai erveket felhozni az allaspontom mellett (es a hozsannazok ellen).

Ha netan nem valaszolnek iziben a nekem szegezett tamadasokra, hivjatok fel a figyelmemet
emilben.

Udv///Meszaros Laci