tacsa Creative Commons License 1999.08.18 0 0 462
Mielőtt bd-nek hálákodnék, Kedves Arabella!

A következőt ajánlom szíves figyelmedbe a kétféleár tekintetében.
Szerintem szívni lehet az építőiparban olcsón is , meg drágán is. továbbá örök érvényű a mondás, ( egyéb mondások között ) hogy egyrészt csodák nem vagynak, másrészt meg ugyebár mindennek ára van. Namármost kristálytiszta logikám szerint a vidéki szaki ezért az árért valamit biztos csinál, és biztos kedves ember is, mivel asztalos lett és nem kisgazda. Szóval valószínű, én vele dolgoznék, legfeljebb egy kicsit gyűrnénk azt a műszaki tartalmat mielőtt neki áll ( fejjebb ). A másik lényeges logikai támpontom ilyen fajta esetekben ( visszautalva az általános és szükségszerű szívás posztulátumára ) hogy: elsőre ha a tag nem unszimpi, és - mint szükséges, de nem elégséges feltétel - belefér a köcségvetésbe, akkor meg kell állapodni, és nem azon gondukodni, hogy biztos van egy másik , aki 20 Ft/db-al olcsóbb. A "nyer-nyer" üzlet a jó megoldás, ha akár Ti, akár a mester belegebed a megállapodásba, akkor baj van.
Remélem, érthető a kristálytiszta elméleti okfejtésem. Szóval , azzal dolgoztass, akivel gondolod, hogy jó lesz, csak a lényeg, hogy ha döntöttél, utána ne azon meditálj, hogy most biztos megszívtad. De szerintem Te nem is ilyen vagy !! Látatlanban javallatom: cidéki szaki!!!!!

Üdv
tacsa