Ghanima Creative Commons License 1999.08.18 0 0 27
No, még egyszer, kedves Red Dawn!
A film szereposztásához, tőlem: Uma Thurman kiváló színész, de nekem nagyon messze van Galadrieltől, sőt brrr. Kate Winslet esetleges Arwenjéhez ideidézem (remélem jól emlékszem rá), amit talán Rhia írt le a másik topicban: hogy' néz ki egy húsgombóc lovon? Höhöhö! Teljesen igaza van. A Titanicot nem láttam, nem is vágyom rá, de ez a Winslet lány nem látszik nagy színésznek.
Még valami a női alakokat megformáló színészek kérdéséhez: manapság persze minden hajat kiválóan meg lehet festeni, van paróka is, de számomra Galadriel és Arwen fekete, Éowyn pedig északi szőke, márpedig az eddig elgondolt hölgyek épp ellenkező színű hajzattal bírnak. Ez persze csak apróság, de mégis...
Van valakinek ötlete Elrond, Théoden, Szarumán, Trufa és Legolas szerepére? Az jutott viszont eszembe, hogy milyen nagyszerű volt Sean Connery mint a sárkány hangja abban a jó kis fantasy filmben, nem jut az eszembe a címe, na! Talán ha már nem akarja vagy nem adják neki Gandalfot, akkor lehetne esetleg Szauron hangja, na??
Sem a hivatalos honlapon, sem az Imladrison nincs még csak halvány utalás sem rájuk :-(((
Most láttam, hogy Pippin Billy Boyd lenne, de nem tudok róla semmit. Ami persze nem olyan nagy baj, hiszen folyton azt hangoztatják/juk, hogy ne "elcsépelt" hollywoodi arcokat lássunk, de azért mégis, egy picikét...
Üdv, mellon,
Ghanima