Igazság80 Creative Commons License 2020.10.06 -2 2 343

Hát én mondanám úgy ezt a dolgot, hogy Szabó Kitti tud, Walfisch meg inkább szeret lőni. Azaz nem vagyok abban olyan biztos, hogy ez az ő olyan nagyon sok lövése jót tesz az épp aktuális csapatának. Mercédesz most már huzamosabb ideje 50 % alatt lövi az akcióit, egyelőre idén is így áll, lő ő szorgalmasan, csak gyenge hatékonysággal, a DVSC ellen a 43 kapura lövésből 20-at is ő lőtt el. 

Az ember azt gondolná így felületesebben informálódva, hogy hű lőtt 10 gólt a DVSC ellen akkor biztos parádésan teljesített, már-már klasszist tolt. Igen,belőtt 5/ 4 db 7méterest az oké, csak akcióbol meg 15 lövés kellett a 6 góljához és még el is adott úgy cirka 7(!) labdát is ezen a meccsen, akkor így összesen 17 labdát szórt el egyetlen találkozón, hát az se semmi mutatvány)   4 meccsen eddig 18(!) az eladott labdája, az döbbenetes mennyiség...

Igen, érdekességnek jó a meccs/akciógól stat., bár a lejátszott játékpercek/akciógólok számát jobban szeretem, jóval közelebb az igazsághoz.

Mert így mondjuk "A" játékos 4 meccsen 60 percezik és lő ezalatt 20 gólt, akkor lesz neki egy 5gól/meccs átlaga.

De itt van "B" játékos aki tételezzük feli viszont 6 meccsen lép pályára és 40 perceket és ő is lő ezalatt 20 gólt szintén, ugyanakkor az ő meccs/gól átlaga csak 3,33 lesz mégis.  Azaz a 2 játékos pontosan ugyanúgy 240 perc alatt lőtt 20 gólt, pont ugyanazt teljesítették mindketten de a statisztikában meg igen markáns különbség jön közöttük...

Előzmény: Tonio 2.0 (338)