nj Creative Commons License 2020.10.05 0 0 26163

"Remélem, nem arra hoztuk."

 

Én meg remélem, hogy arra. Vagy te inkább szeretnéd továbbra is Alvarezt a csapatban látni?

 

"10-esnek volt a legjobb, és most épp 10-esünk nincs."

 

Igen, annak is jó, de arra ott van Ekkelenkamp és szerintem Kudus is tudna ott játszani. De nekem úgy is jó, ha Kudus a másik 6-os (Martinez mellett) és Klaassen a 10-es.

 

"Ekkelenkamp a Vitesse ellen kellemesen meglepett, de tegnap ő is észrevehetetlen volt."

 

Valóban, 30 perc alatt ő sem tudta megváltani a világot. Promesnek erre 98 perce lett volna. Talán Ekkelenkamp is megérdemelne több lehetőséget, hogy kiderüljön, hogy mennyire tudjuk használni.

 

"Ha Alvarez tegnap akár felrúgta volna a gól előtt a srácot..."

 

Mondjuk, az nem lett volna rossz, mert akkor talán kiállították volna és akkor megint reménykedhettünk volna az eltiltásában... :-)

 

"Volt két meccse, melyen nem tartozott legjobbjaink közé."

 

Az a baj, hogy nem két meccse volt, amióta a(z első) szívproblémája után visszatért, tétmeccsen még nem volt igazán jó. Edzőmeccsen igen, de azért nem adnak pontot. Meg azon Labyad is volt jó.

 

"Valóban, még elég hullámzó a formája, játéka."

 

Ezt én megértem, de így viszont túlzás az az elvárás, hogy állandó kezdőember legyen. Elveszi a helyet Martineztől, aki elég egyenletes teljesítményre képes és hasznos is.

 

"Ekkelenkamp egész más típus, és sokkal kisebb kapacitású."

 

Ezt nem teljesen értem, milyen kapacitásról van szó?

 

"De talán az is a baja, hogy 10-esként sokkal több feladata van, mint szélsőként, ami által lehet, hogy kevésbé koncentráltan kerül helyzetbe."

 

Én mondtam, hogy 10-esnek nem lesz jó, de nem tudtalak meggyőzni. Most talán Promesnek sikerült.

 

"Eitinget én is nagyon kedveltem, de, ha Gravenberch ellen felveted, hogy ritkán jó sorozatban, akkor ez a nála idősebb Eitingre is sajnos igaz volt."

 

Nem tudom, mikor játszott utoljára sorozatban ennyit Eiting, mint most Gravenberch. Talán 2018 nyarán, mielőtt megsérült.

 

"Ezért kéne megint csatárként és nem középpályásként használni."

 

Egyetértünk.

 

"Remélem, hogy Ten Hag csak védekezésként mondta, hogy Alvarezzel és Labyaddal elégedett, és a két hét szünet alatt rájön, hogy elégedettségre velük kapcsolatban semmi oka nincs."

 

Félek, hogy még jó pár vereségünk lesz, mire rájön, hogy ezt az álláspontját felül kell bírálnia.

Előzmény: Gyenyi (26162)