vintagekey Creative Commons License 2020.10.05 0 1 2588

Eladóak a képeken látható főként 80-as évekbeli játékautóim. A két Metalcart azért emeltem ki mert a többi nem igazán értékes de csak együtt adom mert nem akarom már pakolgatni.

Egy nagyobb garázsürítés következményeként előkerült valamennyi olyan gyerekkori játékom amitől most megválnék.

Mercedes Metalcar Siku másolat platós teher: az egyik visszapillantó hiányzik játszott állapot matricák rendben. A plató oldalfal egyik pöcke letörve de így is megáll ahogy a képen is látszik. 1984.

Mercedes Metalcar Tűzoltó Siku másolat teljesen ép kisebb kopások egy pici darab hiányzik a létrából matricák rendben. 1983

Tornádó Metalbox hajó kopott hiányos állapotban. 80-as évek

Playart Hong Kong Lamborghini Miura kisautó játszott de szép állapotban a rugózás eltörött. 80-as évek

Hobby Cars matchbox planet scout utánzat szép állapoptban. 80-as évek

Zöld Tank Metalcar szép állapot matchbox másolat. 80-as évek

Majorette hullámlovagló deszkás dzsip hiányos de nem kopott állapot. 80-as évek

Hot wheels dragster korrekt állapot. 80-as évek

Sherman tank 80-as évek epokittal megragasztva saját kezűleg 11 évesen 1984-ben. Nem lett valami szép :-)

Ezüst datsun Metalcar Matchbox másolat szép állapot. 80-as évek

Fekete datsun nem tudom miféle darabokban 90-es évek

Kétrotoros helikopter 90-es évek kínai nemtommi

Régi autó ezüst hong kong 80-as évek

Ezüst BMW nincs infóm róla szép állapot. 90-es évek

Fekete sötétített üveg semmi infóm 90-es évek

Kis kék autó Kinder tojásból összerakva 90-es évek

Az irányár 15-18 ezer forint ami azért alkudható. Tudom, hogy nagyjából mi mennyit ér de azt is tudom, hogy a legtöbb szinte értéktelen és ezért csábít a kimazsolázásra, ugyanakkor csak együtt szeretném eladni. Posta, foxpost vagy személyes átvétel Budapesten II. VIII. vagy X. ker.

érdeklődni 06 30 210 0670 vagy szaszi1973@gmail.com