Ghanima Creative Commons License 1999.08.16 0 0 405
Kedves tacsa!
Ahogy így írod, úgy látom, árnál vagyok, semmi kétség, valószínűleg én értettem valamit félre. Az egyetlen, bár igen nagy baj az, hogy elúszott az összes félretett pénzem. Majdcsak összeszedem magam. Azt hiszem, hogy amikor megállapodtunk, nem figyeltem föl a "munkadíj" c. kitételre, talán azt hittem, hogy tréfálkozik. Mert azt mondta, hogy persze, pénz kell majd a festékekre. Én meg kérdeztem, hogy az mennyi, cca. ötvenezer a festéshez , a másik 50 a mázoláshoz, mondta ő, (végül 60 ezret kért csak.) Aztán kérdeztem, hogy akkor ez itt minden? Lehet inkább akkor a biztonság kedvéért 120 e Ft? Igen, mondta ő. Összesen? - így én. Igen - így ő. És talán ekkor mondhatta, hogy: meg a munkadíj. De lehet, hogy ez csak most rémlik vissza, akár pro, akár kontra nekem. :-(((( Lehet, hogy egy nagy kommunikációs zavar miatt jöttem ki félreértéssel az egészből?? Mert ha tudom, hogy ez a "munkadíj" ekkora, akkor azt mondtam volna neki, hogy hát akkor bocs, majd később,vagy másképp vagy bármi. De most, hogy elvégezték a munkát, most már nem mondhatok semmit, azt hiszem.
Azért a rohadt életbe! És most nem is szándékszom bántani, vagy megbántani őt.
Lehet, hogy ez nem sok pénz, de nekem vagy két évembe került, amíg összehoztam.
Szomorúan, még egyszer köszönöm a tájékoztatást,
üdv,
Ghanima :-(((