Heddus14 Creative Commons License 2020.09.29 -1 1 103

Pár napja volt Szent János kórházban Fess műtétem,Orrpolip eltávolítás ,orrsövény Korrekció és melléküreg tágítás -tisztítás. Amúgy nagyon féltem mert asztmás is vagyok .Az altatás az nagyon jól ment nagyon rendesek voltak az orvosok odafigyeltek adnak nyugtatót hogy senki ne parázzon.Kb. öt éve problémáim voltak az arcüregemmel évente kétszer háromszor begyulladt és antibiotikumos kúrát kellett szednem. Minden nap orcseppet használtam minden reggel arra ébredtem hogy bedugul az orrom stb. Sok kutatás után megtaláltam számomra a legjobb orvost  a városban és mindenkinek ajánlanám Prof.Hirschberg Andor habil-Egyetemi tanár,évek óta nem találtam egy normális orvost aki megállapította volna hogy mi a probléma ,három év alatt egyetlen egy orvos nézet be az orromba endoszkóppal és végre kiderültek a Problémák.Műtét után elég kellemetlen a tamponok miatt De nekem semmi fájdalmam nem volt viszont semmit nem aludtam az első éjszaka .24.00-órát szigorúan kivárta az orvos 1 perccel előbb nem vette ki a tamponokat ,az altatás után sem volt semmi problémám szóval az orvosok nagyon odafigyelők voltak. Tény hogy az a pár másodperc még a tampont kiveszik legalábbis nekem fájdalmas volt kijöttek a könnyeim is. Amíg a tamponok bent vannak az is elég kellemetlen vagy inkább kényelmetlen.Ha viszont kiveszik és utána nem vérzik be pár órán belül mindenkit hazaengednek többekközött engem is aminek nagyon örültem.Az elmúlt három négy napban azért még oda kell figyelni mert a váladék az rendesen csurog a melléküregekből.Coldastop-ot szabad csak használni (gyógyszertár bárhol 2000 Ft)fújni nem szabad az orromat egy hétig amíg az első kontroll van. Nem szabad hajolgatni és emelgetni ,szóval pihenés.Én nagyon örülök hogy ezt megcsináltam mert már most érzem sokkal jobb a légzésem én nagyon sokat szenvedtem az elmúlt pár évben mindenkinek ajánlom ha ilyen problémái vannak mint nekem ,kibírható de felkell készülni a kellemetlen napokra.

Sok szerencsét!✌