mud Creative Commons License 1999.08.15 0 0 16
Kedves Mumu!
Sokaig gondolkodtam azon, hogy egyaltalan valaszoljak-e erre, de miutan tenyleg beleronditottal a topikomba (bar nem mintha szamitana, amugy is halott) - kenytelen vagyok. Megtehetted volna, hogy privat e-mailt kuldesz, dehat az ugye tul intim, nemde, kedves mumu?
Nekem lenne egy javaslatom: en nem irok neked, te pedig ne irj nekem. Felesleges reszleteznem, de aki ilyeneket ir, az ne oktasson engem.
Hadd dontse el a nagyerdemu, ha eppen ide beteved. Emlekeztetoul kiemelek egy-ket dolgot rendkivul elfogulatlan, intelligens es joakaratu leveledbol:

"""Azert valaszolok a te topicodon mert nem akarom maset vitankal beszenyezni.---eddigi hulye fiu megjegyzeseiden kivul ---POCSKONDIAZASRA ---T.i. en egy oreg trotli vagyok,mas generacio aki altalaban illedelmes,tiszteleteljes a hevesen ellentmondo vitapartnerevel szemben is,nem gyenygesegbol nem hulyesegbol csak elvbol. (SIC) ---hozzaszolasaid mas topicokban es mindenut ilyen ketsegbeejtoen rudimentaris vagy huhugoszeru volt ---Remelem ez a stilus amit itt nem eppen kedvemre hasznaltam(mert nem szeretek megbantanni senkit)jobban paszol izlesedhez,ezert hajoltam idaig le.""""

No comment.