Mumu Creative Commons License 1999.08.14 0 0 15
Azert valaszolok a te topicodon mert nem akarom maset vitankal beszenyezni.Te is nalam kopkodtel.Azert irok egyaltalan mert eddigi hulye fiu megjegyzeseiden kivul most valami konkretot mondtal es az ellen nincs kifogasom hogy ellentetes VELEMENYRE es NEM POCSKONDIAZASRA valaszoljak.
Ami az iras technikai reszet illetti abban sajnos igazat kell neked adnom.Megprobalom egy kicsit javitani mert udvariatlansag igy irni,azt tudom.Ehhez kellene ismerned az alapallast de ez ilyen nem eppen hogy ugy mondjam ennek a fajta partnere tartozik mint te.Ezert bocsanatot kerek toled,mert teged csak a keszprodukt erdekelhet es az valoban nem acceptabilis.
A masik dolog a stilus.Az enyem neked nagyon akademikus(ezt mondtad).Mi lenne ha valoban nem csak a stilus lenne akademikus.De nem errol irok hanem a tefajtad elkepzeleserol a nyelvezetrol,viselkedesrol altalaban a masikhoz valo visszonyhoz.
Azt hiszem(lehet hogy tevedek)hogy korodnal fogva talan meg eretlen vagy a stilusod erre mutatna,akkor meg van remeny,hiszen a fiatal csimpanzok is idovel megkomolyodnak.Ha peddig abbol a fajtabol valo vagy aki azt hiszi hogy suhancmodora es stilusaval nem oregszik meg,akkor peddig valoban nincs segitseg mar nem lesz maskep,ergo, nem tetszhet a stilusom.T.i. en egy oreg trotli vagyok,mas generacio aki altalaban illedelmes,tiszteleteljes a hevesen ellentmondo vitapartnerevel szemben is,nem gyenygesegbol nem hulyesegbol csak elvbol.Ez a stilus lehet ami nem tetszik neked.En meg neztem eloszor a hozzaszolasaid mas topicokban es mindenut ilyen ketsegbeejtoen rudimentaris vagy huhugoszeru volt.A magad topicja ez itt,komolyabbnak tunnik,mert talan ez a tema jobban illik hozzad..Szoval nekem viszont a te stilusod nem tetszik,mit tegyunk.Most nem vonnulunk vegig az osszes helyeken segitseget kerve hogy tegyenek valamit azert hogy az IQ-dnek megfelelo stilus es nyelvezet legyen.En elfogadom hogy mint media az internet megengedi kulonbozo stilusu,nevelesu,kulturaju es etikaju embernek hogy korlatlanul hasznalja izlese szerint.A virtualis buzoganyt az elet egyszerusitesere ,marmint hogy csak egyforma stilusuak graszaljanak a neten,meg nem talaltak ki.Ugy hogy meglehettunk egymas mellett majd atbeszelunk egymas vallan.
Remelem ez a stilus amit itt nem eppen kedvemre hasznaltam(mert nem szeretek megbantanni senkit)jobban paszol izlesedhez,ezert hajoltam idaig le.
Most peddig hogy remelem kielegitettelek,a te spell(uj magyar kifejezes lehet)-checked szerint es keso is van, megbekulve ,aludj el egy kicsit kis Balazs...