Filburt
1999.08.13
|
|
0 0
7
|
Sziasztok!
A site keszuloben van, itt lesz megtalalhato:
w3.swi.hu/linfobase
vagy
w3.swi.hu/linfobase/index.html
Addig is, amig elkeszul, mar lehet is kuldeni a leveleket a linfobase@swi.hu-ra.
Amit varunk: kis, kozepes es nagy megoldott problemak, a minel egyszerubben (de megfelelo reszletesseggel) leirt megoldassal egyutt.
A megoldas melle kernenk a disztribucio nevet, a kernel verziojat es ha kell, az XFree verziot is. Ha nem akarod, hogy a mail cimed kikeruljon a megoldas melle, akkor azt pliz jelezd!
Koszi,
Filburt
Ui: Vegul pedig nagyon kernek mindenkit, hogy segitsen felfuttatni a site-ot, pl. azzal, hogy terjeszti a cimet. Thx.
|
|