mud Creative Commons License 1999.08.13 0 0 14
elnezest kell kernem a nepes hozzaszolotabortol, de sokaig keptelen voltam bejutni a forumba bele, mert valamér ez minden magyar page-el igy van nalam...
Szoval, clisH...
ha visszaporgetsz az oldal fenekere, lathatod, hogy nem szerepel se a klisé, clisHe, clish, sot meg a polgarosodott neved se. Tehat nincs kesztyu. Azert lehetett ojjan sok haboru is, mert mar az oseid is olyan kotezkedok voltak, felvettek mindenfele kesztyut, meg mielott arcba szallt volna... (az istenert, meg ne sertoggy!!!) mink itt mind szeretunk teged, foleg en, mert majdnem te vagy az egyetlen, aki irogat...

Lunatic,
hosszu ideig csavarogtam mindenfele, majd mikor hazajottem, engem is ezerrel mellbevagott ugyanez a bajos mu, amirol mar azt hittem, elporladt... valoban hatborzongatoan szar, bar ovatosan kell banni itt ezzel a kifejezessel... aztan meg, ha az ember veletlenul mellekapcsol a tv nevu keszuleken - ami eleg gyakran fordul fel, elo,- orrba-fulbe fenyo miki folyt ki. Most meg ez az iras a Mancsban az uj lemezrol, koncertrol... ha poszthumusz lesz, talan meg meg is hallgatom (naaa, just kiddin'). ezert lettem volna kivancsi mas velemenyre is, mert ugye az ilyen mumiakat meghallgathatja aki akarja, banja a halal, de miert vannak a reflektorfenyben??? Talan azert, mert az egesz media biznisz dinoszauruszok kezeben van, ugy jo magyar modra? Vagy mert tenyleg ekkora az igeny ra? Szoljatok! (please?)