Bönye Creative Commons License 2020.09.23 0 0 91717

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni a következő témában! Hátha valaki már találkozott ezzel a jelenséggel.

 

Van egy 2008-as Yamaha Xt660z Tenerém, magyarországi, 54 ezer km, nagyon jó állapotú, semmi gányolás, patika. Az akkumulátor kicsit gyengélkedett, így tegnapelőtt kiszedtem, hogy feltöltsem. Ma reggel a töltést követően visszatettem és itt jön a lényeg: Kulcs elforgat, gyújtás, műszerfal beindul, de az Odo mutató nem állt vissza eredeti állásba, hanem szépen kiírja, hogy 199999 km... Többször levettem az aksit, majd vissza, semmi változás. Persze a napi számláló nem változott, az megmaradt abban az állásban ahogy a motort leraktam.

Próbakörre is elvittem, minden működik, méri a sebességet, napi számláló megy, de a 199999 állás nem mozdul. 

Valószínűleg most én vagyok az egyedüli tulaj, akinek ennyit futott Teneréje van, de ezt a pozíciót idő előtt nem szerettem volna betölteni!:( 

 

Kérlek Titeket, ha bármi hasonló történt valakivel, tud e jelenségről, esetleg ismer jó szakit, akkor írjon ide vagy privátban az emailemre! 

Nagyon szépen köszönöm előre is! Szép napot, B