gabi39csilla Creative Commons License 2020.09.18 0 0 22717

Szia Csilla500!

Gabriella vagyok a régiek közül, csak nem tudom a jelszavam már ezért uj fiokot hoztam létre.Olyan jó végre hallani rólad! Hogy vagy? Az az érzés a borda alatt nekem is megvan.Sajnos tavaly nyáron olyan  intenziven fájt, hogy beküldtek a belgyógyászatra.De nem mutatott semmit, még hasnyálmirigy MR vizsgálat is volt, az is jó lett, gyomor és vastagbél tükrözés is jó lett, semmit nem találtak.Lehet egykis légbuborékocska nyomja azt a részt.Érdemes hetente 1x 2x espumisan gyöngyöt bevenni. A pajzsmirigyed rendbe van már? Nekem 3,5 a tsh-m és megemelték a gyógyszer adagomat 1,5szemre.Attol meg olyan rosszul lettem, hogy vissza kellett mennem.Lecsökkentették 25mg ra, igy maradt a 3,5 tsh. közbe tavaly nyáron pánikbeteg lettem, egyik reggel csak azt éreztem rosszul vagyok, nem kapok levegöt, hányingerem van...elvitt a mentő. ct, mr...semmit nem talált igy pánikbetegség lett a diagnozis.Szedtem a frontint, naprol napra csak aludtam, 3x2 frontint szedtem.Majd most már csak 2x felet szedek, meg kedélyjavitokat,dolgozni nem engedtek, vagyis ott kellett hagynom az eü.-t :( 2hete magánklinikán meg kiderült hogy a gerinc közé van becsipve egy idegszál, az okozza a rosszulléteket és nem pánikbetegség.Szoval 1évig feleslegesen etettek frontinnal :( Most a debreceni klinikára fogok menni, hogy nézze meg ott egy doki, (ismerös ajánlotta) hogy felszabadithato e kisebb mütéttel az idegszál a bordák meg a gerinc közül és akkor minden rendbe jön. A tirázsba a pontozó férfi mondta hogy ideg van becsipödve valoszinü, mikor bevitt a mentö, de a dokinő beállitott pánikbetegnek, pedig én szoltam hogy nem vagyok az, mert aránylag nyugodt életet élünk stb.persze akkor 2sulyos stressz is ért, az egyik az apukám az kezeim között halt meg tüdőembóliába, én élesztettem ujra addig amig ki nem ért a mentő, de sajnos azt mondták ha a korházba lett volna is akkor is ilyen targikusan végzödött volna.Rá 2 hétre imádott kutyánk fulladását is végignéztem.Megevett egy méhet és olyan allergiát váltott ki nála, hogy röpke 20perc akatt megfulladt, jött az állatdoki gyorsan szinte 2perc alatt, de nem tudott már segiteni.a gyerekem a kisebbik ugy összetört , hogy 2napig csak sirt.Meg azóta is a pszihologushoz jár, mert nem tudja feldolgozni.A képével alszik a mai napig is.Mert tudod, bent aludt vele egy ágyba.Én meg probáltam erősnek tünni, de nem birtam sokáig.Előtte nem sokkal váltunk ugye, akkor még irtam is ide a forumba ugyhiszem.Szóval most anyukám velem lakik, a nagylányom Csilla megy az egyetemre most fog ballagni, mert még mindig orvos akar  lenni. A kicsi 16éves ő meg logisztika szakra jár.Én meg átmentem egy céghez könnyű munkára, logisztikai ügyeket intézek homeoffice-bol,meg mellé egy héten egyszer 4órát egy magánrendelésen segitkezek.Amugy jol vagyok, vagyis az időjárástol függ :( Te dolgozol még a kisboltban? A fiad megnősült már? 

Előzmény: csilla500 (22715)