thunderstorm3 Creative Commons License 2020.09.17 0 0 1996

Szia!

Nagyon köszönöm a választ. 

Nem volt gerincvízvétel, pedig lehet az valóban alátámasztotta volna, hogy ez az MRI miért negatív vagy hogy merre kellett volna kutatni tovább, de igen sajnos a covid most nagyon keresztbehúzta ezt. 

Sajnálom azt is, hogy nem olyan orvost kaptam, aki tovább kutatta volna a régóta húzodó problémámat, így teljesen elvette a “reményt” és komolyan elkezdtem már elhinni azt, hogy hipohonder vagyok... de akkor nagyon jó lehetek, ha mar tavaly óta “képzelődöm”...

Esküszöm már bevállalnám a lumbálást is csak ne nézzenek hülyének és közben meg elszomorít, hogyha nem tudnám TB alapon folytatni a kutakodást, mert hát mire fizeti az ember, ha nem erre.. :/

A Nyírőbe kihez jársz, ha szabad tudni? Hátha tudnék én is ott keresni szakembert, ha nem is odatartozom, mert pl, amikor tükrözésre kellett mennem még anno akkor is egy olyan doktornőnél voltam a Honvédban, akihez körzetileg nem tartozom, de egy ismerősöm ajánlotta és kaptam tőle időpontot, úgyhogy lehet ezt is sikerülne így.. Vagy lehet túl macerás? 

Köszönöm a segítséget nagyon sokat segít, hogy higyjem magam őrültnek :) és kitartást neked, most nem lesz könnyű bejutni akár kontrollra is, mert a kórházak szó szerint halottak a vírus miatt... mindenki meg van veszve... 

Előzmény: Ványi Norbert (1993)