Filburt
1999.08.06
|
|
0 0
4
|
Hali!
A területet már le is foglaltam, szóltam egy barátomnak, összedobjuk az alapokat és a dizájnt és ATAKEEEEEEEEEEE!!!!
Minden segítséget és infót szívesen látok.
Köszi,
Filburt
Ui: ha elkészült és lehet felpakolni, szólok. Addig próbáljátok meg terjeszteni, hogy mindenki gyűjthesse az Erőt és az infót. |
|